środa, 12 listopada 2014

Brooklyn Pizza Club

Jakiś czas temu ze znajomymi urządziliśmy małe "pizzaparty" w celu przetestowania platformy do zamawiania jedzenia online - PizzaPortal.pl, a przede wszystkim białostockiej pizzerii Brooklyn Pizza Club, która bierze udział w plebiscycie na TOP 10 najlepszych restauracji. Najpierw więc o samym portalu... Byłam zagorzałym przeciwnikiem zamawiania jedzenia przez internet. jakoś nigdy nie ufałam, że moje zamówienie natychmiast trafi do restauracji itp. Jeśli już coś zamawialiśmy, to tradycyjnie, droga telefoniczną. Bardziej pomylić się nie mogłam! Aplikacja PizzaPortal.pl jest dobrze przemyślana i kompletna. na spokojnie można przejrzeć menu, wybrać sosy i dodatki, sprawdzić i skorygować swoje zamówienie. Później oczywiście wybiera się adres dostawy i formę płatności - w wielu miejscach można od razu zapłacić przelewem! Po chwili przychodzi potwierdzenie zamówienia oraz szacowany czas oczekiwania. My musieliśmy chwilę poczekać, ze względu na pokaźny rozmiar naszego zamówienia ;)


Ale przecież najważniejsza jest pizza! Aby dokładnie przetestować tę z Brooklyn Pizza Club w Białymstoku zebrałam grono niezależnych ekspertów płci obojga, w wieku od 2 do +30, oraz kota. Zamówienie przyjechało bardzo szybko i wszystko było ciepłe. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że jest to pizzeria "american style", nie spodziewaliśmy się więc cienkiego, chrupiącego ciasta. W większości takich pizzerii ciasto jest bardzo grube i szybko zapycha. Tu miło nas zaskoczyło ciasto dość cienkie, z chrupiącymi brzegami. Wszystkie pizze były smaczne, z odpowiednią ilością składników (nie znoszę kiedy jest ich za dużo i wszystko spada...) i sosu. Mamy swoje faworytki, które mimo swoich rozmiarów natychmiast zniknęły. Zdecydowanie polecamy OLD WORLD oraz DI FARA ORIGINAL, obie z dodatkiem świeżej bazylii. Proponowane do pizzy sosy też są ok, zwłaszcza ostry, który właściwie jest lekko pikantny, co mi bardzo odpowiada.

Poza pizzą zamówiliśmy też sałatkę, burgera, żeberka i panierowany ser. Wszystko jadalne, ale jednak w pizzeriach powinno się zamawiać pizze...

Podsumowując, chyba z czystym sumieniem możemy polecić Brooklyn Pizza Club. A po wszystkim byliśmy w stanie tylko leżeć brzuchem do góry ;)


1 komentarz: