piątek, 23 grudnia 2016

Podlaskie Śniadanie Mistrzów

Właśnie zdałam sobie sprawę, że nie podzieliłam się z Wami wrażeniami z mojej, naszej imprezy której już dwie edycje przeszły do historii, a własnie zaczynamy pracę nad kolejnymi. A pogoda za oknem wydaje się aż prosić o wspomnienie lata ;)
wszystkie zdjęcia autorstwa niezastąpionego ZJEM TO!

Pomysł na Podlaskie Śniadanie Mistrzów właściwie zrodził się w podobnym okresie, 3 lata temu. W jesienny, lub już zimowy wieczór przy lampce wina narzekaliśmy jak to to nasze Podlasie jest kulinarną pustynią, i "100 lat za murzynami" - całkiem standardowy zestaw pretensji do wszechświata ;) I wtedy - zakładam, że wino miało swój czynny udział w tym procesie decyzyjnym - przyszło olśnienie. Jeśli nic się nie dzieje, to sprawmy, aby zaczęło się dziać! 
I tak przez kolejne spotkania wyklarowała się wizja pikniku kulinarnego, który będzie promował zdrowe myślenie o tym co jemy, dobre produkty i najlepsze restauracje. Imprezy, na której w każdym wieku i z każdymi kulinarnymi preferencjami znajdziemy coś dla siebie. I wiecie co - wyszło idealnie! No nie od razu, ale człowiek uczy się na błędach. Każdą edycję kończymy bogatsi w doświadczenie.
Właśnie zaczynamy pracę nad planami na 2017 rok, tym razem chcemy promować dobre produkty nie tylko z naszego regionu, i nie tylko z naszego kraju. Więc jeśli znacie producentów lub dystrybutorów jakichś perełek gastronomicznych, który warto zaprosić - liczę na Was! 

Drugie Podlaskie Śniadanie Mistrzów - 2016 Pierwsze Podlaskie Śniadanie Mistrzów - 2015
1 komentarz:

  1. Żałuję że mnie ominęło. Impreza wydaje się być świetna.

    Zapraszam www.alergiczne.info/profil-drzewa. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń