O blogu

           Blog kulinarny chodził za mną od dłuższego czasu. Uwielbiam gotować, wymyślać nowe dania, i według tych co próbowali i przeżyli - całkiem nieźle mi to wychodzi. Nie chciałam jednak, by był to po prostu kolejny blog z kilkoma przepisami i apetycznymi zdjęciami. Pomysłów było wiele, jednak żaden nie był własnie TYM pomysłem...aż do momentu kiedy wpadła mi w oko  książka Sophie King "The Supper Club" ...


"Bored with dinner parties? Too broke to eat out this month? Revolutionise tour social life with the latest vogue - mystery supper clubs! The ingredients are simple. Take two friends and get them to bring along another guest. Or simply aks friends whom you haven't seen for a while or want to know better "

I oto jesteśmy! Ja i mój klub kolacyjny Na Cztery Widelce! Założenie jest proste - raz w miesiącu urządzam kolacje, na którą zapraszam dwoje znajomych, z kolei ich zadaniem jest przyprowadzenie kolejnego gościa. Z pewnością ten schemat poszerzy wiele wariacji związanych z charakterem gości, menu, lub okoliczności. Będzie wesoło i smakowicie, a wy otrzymacie świeże recenzje przepisów od moich gości. W między czasie przepisy na małe przekąski, śniadania i dodatki. I jeśli nie uda mi się powstrzymać mojego grafomaństwa, zapewne troszkę o książkach, filmach i co tam jeszcze wpadnie mi w ręce ;)P.S. Konstruktywna krytyka jest konstruktywna, więc jeśli uważasz, że przepisy lub opis wykonania są mało szczegółowe, czekam na uwagi!

Bazylka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz