piątek, 3 października 2014

And the winner is...

Tydzień temu rozstrzygnięto konkurs "Funkcjonalna i innowacyjna kuchnia dla kreatywnych", organizowany przez firmy Wiór, Siemens, Snaidero, Pfleiderer oraz portal Foorni,pl. Z radością przedstawiam Wam zwycięzcę, bo wygrała kuchnia Sylwii Gieruszyńskiej, która była moim faworytem! Zrealizowany projekt wygląda jeszcze lepiej, a kilka zastosowanych w nim rozwiązan naprawdę mnie oczarowało. Magicznie chowane gniazdka, pokrętła od kuchenki na magnes (zdejmujesz, chowasz do torebki i nie martwisz się że dzieciarnia spali chałupę) czy drzwi od kosza na śmieci otwierane lekkim dotknięciem stopy, dzięki czemu nie brudzimy ich łapami <3 Świetnym rozwiązaniem jest tez blat z powłoką antybakteryjną firmy Pfleiderer - idealny dla posiadaczy puszków, mruczków czy innych Prawdziwych Kotów ;)
Uroczyste wręczenie nagród i odsłonięcie zrealizowanego zwycięskiego projektu, który wykonała firma Marko odbyło się z wielką pompą w Rezydencji Protasy, pod Białymstokiem. Gospodarzem imprezy był jeden z organizatorów konkursu, firma Wiór. W towarzystwie przedstawicieli już wszystkich organizatorów, laureatów, oraz wielu innych projektantów i architektów, ja oraz EkoQuchnia i Państwo Sandman mieliśmy okazję zajrzeć w każdy jej zakamarek, "pomacać" każdy haczyk i śrubkę, zanurkować do każdej, najmniejszej nawet szufladki. Przyznaję, że w tej kuchni nie tylko zmieściłabym wszystkie moje kuchenne szpargały, ale i połowę mojego dobytku ;) Mieliśmy też okazję coś w tej kuchni upichcić - dzięki blatowi, który na życzenie można wydłużyć, mogliśmy gotować wszyscy na raz ;)Zdjęcia: Tomasz Markowski oraz Agata Jabłońska, ja miałam łapki zajęte ;)

1 komentarz:

  1. Ciekawe pomysły - wysuwany blat zwycięża. Dużo schowków. Interesujące detale. Jedyne co zmieniłabym to chyba kolor. Ciekawe ile kosztuje taka kuchnia.

    OdpowiedzUsuń