niedziela, 10 marca 2013

Urodzinki!!!

Zawsze przy takich okazjach, rocznicach, celebracjach mijającego czasu, zadziwia mnie to, jak szybko dni przelatują mi przez palce. Ciężko w to uwierzyć...czasem wydaje mi się że minęły dwa miesiące, a czasami blog jest mi tak bliski, i zajmuje tak dużo czasu, że mam wrażenie jakbym w blogosferze funkcjonowała od początku internetu ;) Tak czy inaczej, dziś Klub Kolacyjny Na  Cztery Widelce kończy roczek. W ciągu tych 12 miesięcy wiele się zmieliło, dzięki blogowi nawiązałam wspaniałe znajomości i ciekawe współprace. Wiele się nauczyłam, i miałam okazję podzielić się swoją wiedzą z innymi.Mały flash back...184 posty, 104 obserwatorów, 1159 fanów na facebooku, spotkania klubu kolacyjnego, Restaurant Day, Masterchef, pływająca restauracja, warsztaty i szkolenia. Obym za rok mogła przywołać podobne wspomnienia.


I rzecz, która cieszy chyba najbardziej, kiedy przeglądam posty na blogu - to, jak bardzo się zmieniły. A przede wszystkim zdjęcia - poniżej kilka pierwszych ;)

PRZED
PO
Miło spojrzeć za siebie i móc z uśmiechem stwierdzić, że idzie się do przodu. Dziękuję Wam za ten rok, za Wasze komentarze i wsparcie. Za to, że odwiedzacie Na Cztery Widelce :) A już od jutra stratują urodzinowe konkursy! Będzie ich kilka z całym worem nagród - abym mogła podziękować jak największej liczbie z Was! Więc zapraszam :)

10 komentarzy:

 1. sto lat!!!!
  Bogu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sto lat i kolejnych tak udanych lat! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana życzę Ci przede wszystkim cudownych inspiracji, bo cała resztę już masz!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy uczestniczyć choć w części wspomnianych wydarzeń :) Sto lat i wszystkiego najsmaczniejszego :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo!gratulacje.jestes bardzo prezna...tak trzymać......

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje z okazji roczku i życzę kolejnych okraszonych wspaniałymi zdjęciami na smaczne potrawy lat! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby blog się tak rozwijał jak do tej pory. Bo chyba nie można sobie wyobrazić szybszego tempa!;) Fajnie, że jesteś, że piszesz, zarażasz pasją.

  OdpowiedzUsuń