czwartek, 30 stycznia 2014

KONKURS: Karnawałowe pyszności z Russell Hobbs

Dawno nie było nawet malutkich konkursików, więc teraz wytaczam wielkie działa ;) Zapraszam Was do wzięcia udziały w prostym i przyjemnym konkursie z GENIALNYMI nagrodami, ufundowanymi przez markę Russell Hobbs

Zacznę od nagród, bo to najbardziej ekscytująca część ;) Nagrody w I etapie, który właśnie się rozpoczyna to Szatkownica Desire marki Russell Hobbs dla zwycięzcy, oraz zestaw gadżetów marki Russell Hobbs dla 3 wyróżnionych osób. A zwycięzca przechodzi do wielkiego finału, gdzie będzie walczył o robotplanetarny Desire marki Russell Hobbs.Wiecie już, o co walczycie, czas na zasady konkursu.

ZASADY KONKURSU:


1. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy jest przeprowadzany jednocześnie przez wybranych blogerów, którzy wyłonią finalistów etapu drugiego.

2. I ETAP trwa od 30.01.2014 od godziny 12:00 do 12.02.2014 do godziny 23:59

3. ZADANIE KONKURSOWE: należy stworzyć autorski przepis na karnawałową przekąskę lub inne danie, które mogłoby być częścią karnawałowej kolacji, i wraz ze zdjęciem wysłać na adres e-mail : na4widelce@gmail.com, w tytule wpisując "Russell Hobbs". W przepisie należy zaznaczyć, który z produktów marki Russell Hobbs będzie pomocny w przygotowaniu dania.

4.Wyniki I ETAPU zostanę ogłoszone najpóźniej 18.02.2014 do godziny 17:00

5. NAGRODY I ETAPU: Wybrany przeze mnie zwycięzca otrzyma Szatkownicę Desire marki Russell Hobbs i przejdzie do II ETAPU. Dodatkowo trzy osoby otrzymają wyróżnienia: zestawy gadżetów marki Russell Hobbs

6. II ETAP: odbywa się w aplikacji konkursowej na stronie marki Russell Hobbs na portalu Facebook.com i będzie trwał od 24. lutego 2014 od godziny 12:00 do 9. marca 2014 do godziny 23:59. Prace konkursowe, które zdobyły pierwsze miejsca na poszczególnych blogach przechodzą do drugiego etapu i poddawane są głosowaniu fanów marki Russell Hobbs. (Finaliści mogą a nawet powinni zachęcać znajomych do głosowania w konkursie!) Spośród trzech prac, które w głosowaniu zdobędą najwięcej głosów, Komisja konkursowa wybierze jednego zwycięzcę.
Nagroda w II Etapie:  robot planetarny Desire marki Russell Hobbs. Ogłoszenie wyników II etapu – 12. marca 2014.

1 komentarz: